כסף בלחיצת כפתור – איפה הכי כדאי להרוויח כסף אמיתי באינטרנט ?

בעולם של היום כמעט כולם נמצאים במרשתת, בין אם בשעות הפנאי או במהלך העבודה. הקורונה העצימה את התופעה והפכה אותה למשהו בסגנון של "אם אתה לא שם – אתה לא קיים", כך שזה רק מתבקש שיותר ויותר אנשים מנסים את מזלם במטרה להרוויח כסף באמצעות האינטרנט. זה אומנם דורש מעט השקעה (בעיקר של זמן), אבל זה לגמרי אפשרי.

איך עושים את זה? כל התשובות לפניכם.

עץ או פלי – משחקים והימורים ברשת

מי לא היה רוצה לשחק במשחק האהוב עליו ולהרוויח מזה כסף? ובמילים פשוטות – להפוך את התחביב למקצוע.

משחקים על כסף הם דבר נפוץ ופופולארי במרשתת וחלקם (אלו המשלבים הימורים) מהווים סוג של תחום אפור בישראל, בה אסור להמר על כסף אך כשזה מדובר בפעילות אונליין זה לא לגמרי משהו שניתן לאכוף.

בנוסף להימורים ישנם משחקים נוספים שהמשתתפים בהם יוכלו להנות מהכנסה נאה ולמעשה כמעט לכל משחק מצליח יש ליגה מקצועית שמי שזוכה להיות חלק ממני גם משלשל לכיסוי לא מעט מטבעות.

את הכסף תוכלו להרוויח באחת משתי דרכים:

  1. זכייה במשחק
  2. השתתפות במשחק

באופציה הראשונה התנאי ברור ומובן לכל – הטוב ביותר (ובתנאי שהמזל לצדו) הוא זה שינצח ויזכה בכסף ואילו האופציה השניה מאפיינת בעיקר אתרים שחלק ניכר מהכנסותיהם הוא על ידי פרסומות, ספונסרים ובעלי עניין נוספים כך שהם רואים בכספי השתתפות כהשקעה עסקית שמייצרת תנועת משתמשים באתר.

באשר להימורים, מדובר בקזינו אלקטרוני ואתרי פוקר למיניהם בהם תמצאו את משחקי ההימורים הפופולאריים כמו בלאק ג'ק, פוקט, רולטה ומכונות מזל. כל אלו בהתאמה לעולם הוירטואלי תוך שילוב של מוזיקה ואפקטים שמושכים את המשתתפים לנסות את מזלם שוב ושוב.

נשמע מפתה? זיכרו שהימורים תלויים במזל ולכן מומלץ להגדיר מראש מהו סכום הכסף שאתם מוכנים להפסיד ולא לחרוג ממנו. כלל נוסף הוא הימור על סכומים קטנים – הזכיה אומנם תהיה קטנה יותר אך כך גם הסיכון.

חנות וירטואלית ומכירות אונליין

אחת הדרכים הקלות להרוויח כסף בלחיצת כפתור היא באמצעות מכירה אונליין של מוצרים פיזיים או מוצרים וירטואליים. למשל – אם יש לכם חפצים שאין לכם צורך בהם, תוכלו למכור אותם. אופציה נוספת היא למכור מוצרים שלא נמצאים ברשותכם (אפיליאציה דרך אתרים, חנויות או מוכרים אחרים) ודרך שלישית היא לייצר (בעצמכם או באמצעות איש מקצוע) מוצר וירטואלי ולמכור אותו (למשל ספר מתכונים וירטואלי או קורס אינטרנט ללימודי מקרמה).

בין הפלטפורמות הפופולאריות ביותר אשר מאפשרות מכירות מוצרים או שיתופי פעולה כאלה ואחרים הם איביי, עליאקספרס, אטסי ואמזון.

משפיענים

אם "יש לכם את זה" ואתם מסוג האנשים שיודעים לעניין ולרתק אחרים, לייצר תוכן איכותי או פשוט מלאי כריזמה, תוכלו להפוך את הכישרון להכנסה. בלוג, ערוץ יוטיוב, עמוד פייסבוק או פרופיל אינסטרגם יכולים לעבוד בשבילכם ובתנאי שתהפכו אותם לויראליים.

איך עושים את זה? מייצרים תוכן איכותי, חינמי ותמציתי, צובעים אותו בצבעים בוהקים (מבחינת עיצוב ומיתוג אבל גם מבחינת עניין ורווח למי שנהנה ממנו) ומחייכים הרבה. זה אומנם לא פשוט כמו שזה נשמע אבל ברגע שתהיו על הגל תוכלו להמשיך לגלוש בלי הרבה מאמץ.

כאשר הפלטפורמה בה בחרתם תהיה מספיק מעניינת, בעלי עסקים שונים כבר יפנו אליכם על מנת שתפרסמו אותם ובתמורה תקבלו כסף או מוצרים שווי כסף. ועד אז, תוכלו ביוזמתם לפנות לבעלי עסקים שונים למען שיתופי פעולה תמורת אחוזים למשל.

מטבעות וירטואליים

או בשמם המקצועי מטבעות מבוזרים (ביטקוין הוא הדוגמא המוכרת ביותר לאחד כזה) הם אמצעי תשלום טכנולוגיים שערכם לא נקב ע כמו ערכה של סחורה "רגילה" אלא בצורה מורכבת שלעתים גוררת ביקורת כיוון שאיננה נתונה תחת פיקוח מתאים ועל כן יכולה להיות מנוצלת לרעה על ידי עברייני מס והונאות נוספות (אובדן, גניבה וכד').

עם זאת, אין עוררין לגבי כך שמדובר בדרך בה ניתן להרוויח סכומי כסף שאינם מבוטלים ועם קצת (או הרבה) מזל, אפילו להתעשר. כיצד? על מנת להרוויח מטבעות שכאלה דרושה השקעה של זמן וכסף והשם שמיוחס ל"עבודה" עצמה הוא "כריה", כאשר לכל אחד מן המטבעות כרייה ייחודית לו.

אז מה אתם אומרים, אתם יותר משפיענים, בעלי מזל, יזמים או כורי מטבעות?